3 powody dlaczego każdy chce go mieć

Jest mały a daje wielkie możliwości. Ma zastosowanie w każdej dziedzinie. Wpływa na życie od najmłodszych lat po seniorów. Jest bohaterem! A kto lub co? Przedstawiamy państwu trzy powody dlaczego każdy chce go mieć .

1% części naszego podatku może trafić do wybranej organizacji pozarządowej zamiast do budżetu państwa. Zadecyduj nie tylko gdzie chcesz aby trafiły Twoje pieniądze ale co ważniejsze na co mają być przeznaczone.

1. To nic nie kosztuje

Tak czy siak, podatek trzeba zapłacić. W małym procencie bo w jednym to Ty możesz zadecydować co się stanie z Twoimi pieniędzmi. Dla Ciebie to tylko 1% procent ale dla osób, którym pomaga Fundacja to ogromna pomoc.

2. Lokalne wsparcie, działania i pomoc

Decydując się na przekazanie 1% lokalnej organizacji np. naszej Fundacji wspierasz swoją okolicę. Pomagasz lokalnym ludziom. Sam możesz zobaczyć zmianę jaką daje 1%.

3. To jest proste

Sam mechanizm przekazania 1% jest bardzo prosty. Polega na wpisaniu nr KRS w odpowiednią rubrykę w rozliczeniu podatkowym. Dodatkowo można wpisać cel szczegółowy jeśli taki występuje.

W naszym przypadku KRS to: 0000 402 564 a cele szczegółowe to:

• „zdolna młodzież” – Twoje pieniądze będą przeznaczone na stypendia,
  • „dla Wisły” – środki zostaną przeznaczone na działania związane z Wisłą.

Zapraszamy i zachęcamy do przyłączenia się do naszych akcji!

WIĘCEJ O 1% - ZOBACZ