Zgłoszenia do Civic Up! Academy

opublikowano w: Aktualności | 0

Ambasada USA, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacja Wspomagania Wsi zapraszają młodzież do aplikowania do Civic Up! Academy – pierwszej edycji letniego obozu o demokracji i zaangażowaniu obywatelskim dla młodych aktywnych społecznie.

W dniach 24 czerwca – 30 czerwca 2018 r. w Warszawie spotka się 28 osób w wieku 15-18 lat, których łączy pasja do zmieniania świata. Przez tydzień pod okiem polskich i amerykańskich specjalistów uczestnicy z całej Polski będą uczyć się, jak planować i prowadzić działania społeczne. Zajęcia poprowadzą pracownicy ogólnopolskich organizacji pozarządowych i American School of Warsaw. Jednym z ekspertów będzie Zack Exley, były doradca Berniego Sandersa, kandydata w prawyborach Partii Demokratycznej przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

Całość wydarzenia jest bezpłatna, a zgłaszać się do Akademii można do 3 kwietnia na stronie programu. Więcej informacji tutaj.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy na Facebooku, gdzie można zadawać pytania na temat CivicUp! Academy. Pytania można również kierować na adres:civicup.academy@ceo.org.pl

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji Państwa dzieciom, znajomym, uczniom.

Informacja przekazana w imieniu:

Marzena Polak
Public Affairs Section
U.S. Embassy Warsaw, Poland 
Tel:  [48] (22) 504-2317

PolakMX@state.gov

DOŁĄCZ DO INNYCH ALUMNÓW NA FACEBOOKU http://www.facebook.com/groups/428980525391/

ZOSTAŃ FANEM AMBASADY USA NA FACEBOOKU http://www.facebook.com/USEmbassyWarsaw

ŚLEDŹ AMBASADĘ USA NA TWITTERZE https://twitter.com/usembassywarsaw

Podziel się informacją za pomocą: