UDAŁO SIĘ, PIERWSZA PUBLICZNA ZBIÓRKA FUNDACJI W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ URUCHOMIONA

Sandomierz zdobyty

Udało się, pierwsza publiczna zbiórka Fundacji w przestrzeni publicznej uruchomiona. Zaczęliśmy od  imprezy dożynkowej w dniu 6 września roku bieżącego.

Najpierw było sennie – bo któż to wymyśla szkolenie w niedziele o 12.00!!! Tylko MY.

Potem z nastawieniem bojowym pojawili się wolontariusze na sandomierskim Rynku, by w pogodnym nastawieniu udać się na miejsce akcji – Plac Sw. Jana Pawła II gdzież się dożynki odbywały. Nastawienie pozytywne było wskazane bo chmury się zbierały. Już pod wiekopomną skarpą drużyna fundacyjna na tle naszej banerowej reklamy. „Gotowi na wszystko” bo nie wiadomo jak zareagują „grube ryby” jak i też co z ciemnych chmur się poleje na nasze puszki. Czy się jakiś grosz ofiarny dla  naszych artystycznych stypendystów A.D. 2015 znajdzie. I udało się!!! Mamy pierwsze 300.pl złotych (w tym 10 euro) uzbierane w jawnym bo publicznym zrywie Wolontariuszy projektu „Letnie wietrzenie Sandomierza”.

W imieniu zarządu FFL SMK dziękuję za Wasz udział w pozyskiwaniu środków do naszego funduszu stypendialnego.