SZKOLENIA I STRONY INTERNETOWE DLA NGO ZA DARMO!

opublikowano w: Aktualności | 0

Wasze stowarzyszenie, fundacja nie ma własnej strony internetowej? To żaden problem. Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli zrobi ją dla Was za DARMO! Wystarczy, że weźmiecie udział
w krótkich szkoleniach (i też oczywiście darmowych), na których dowiecie się m.in. jak skutecznie promować swoją organizację, współpracować z mediami czy szukać sponsorów. Właśnie ruszył nabór na II edycję szkoleń.

Bez sprawnej promocji i marketingu, niewiele osób usłyszy o naszej organizacji. Szkolenie, które organizuje Centrum Organizacji Pozarządowych, to próba przekazania absolutnych podstaw, bez zbędnego teoretyzowania.  To wiedza, którą powinniście poznać, bez względu na to, czym zajmujecie się w organizacji.

Tematyka szkolenia? Pracownicy Centrum powiedzą Wam m.in. jak precyzyjnie określać grupy docelowe, wybierać skuteczne narzędzia do komunikacji z mieszkańcami, tworzyć proste komunikaty prasowe  oraz profesjonalne wnioski sponsorskie. Pokażą Wam także, jak stworzyć
i administrować stroną internetową, nie mając zielonego pojęcia o budowaniu stron. Zdziwicie się jakie to proste! A na koniec …WYKONAJĄ  DLA WAS STRONĘ INTERNETOWĄ ZUPEŁNIE ZA DARMO. Prawda, że warto?

Program i tematyka szkoleń:

  1. Szkolenie Nr 1 / 24.09.2016 (9:00 – 13:00) / Podstawy Marketingu
  2. Szkolenie Nr 2 / 25.09.2016 (9:00 – 13:00) / Tworzymy własną www
  3. Szkolenie Nr 3 / 8.10.2016 (9:00 – 13:00) / Sponsoring w NGO
  4. Szkolenie Nr 4 / 9.10.2016 (9:00 – 13:00) / Współpraca z mediami

Pełny program szkolenia wraz z formularzem, znajdziecie na stronie internetowej: www.centrum-ngo.pl

Zapraszamy!

Projekt pn. „Centrum Aktywizacji Organizacji Pozarządowych” został dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Partnerem projektu jest Gmina Stalowa Wola.

—–

Pozdrawiam,
Philipp Zalewski
Centrum Organizacji Pozarządowych w Stalowej Woli
kontakt@centrum-ngo.pl | 533 424 303 | www.centrum-ngo.pl

Podziel się informacją za pomocą: