SPORTOWCY – COŚ DLA WAS

opublikowano w: Aktualności | 0

Przedstawiamy Państwu informację z pierwszej ręki od koordynatorki p. Marzeny Kacprowicz na temat platformy DamNaSport.pl.

„Drodzy Państwo,
zapraszamy na platformę DamNaSport.pl, na której sportowcy dowolnej dyscypliny mogą zorganizować społecznościową zbiórkę pieniędzy na cele związane z rozwojem ich kariery np. na zakup sprzętu czy wyjazd na zawody.

Platforma odniosła już pierwszy sukces – trenujący gimnastykę artystyczną Łukasz Borkowski na 18 dni przed zakończeniem zbiórki zebrał już 1050 zł, czyli 105% zakładanego celu. Tym samym będzie mógł przygotować się do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r.

Obecnie na platformie DamNaSport.pl można wesprzeć także dwa trwające od października projekty: 16-letniej Sary Michael (karate) i Dawida Jankowskiego (kolarstwo) oraz trzy projekt działające od środy: biegaczki Zuzanny z Gdańska, bokserki Oli z Radomia i trenerki Anny z Suchej Beskidzkiej.

Jeśli znają Państwo młodych, zdolnych sportowców z Waszej miejscowości, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się z nimi informacją o DamNaSport.pl!

W razie jakichkolwiek pytań, pozostaje do Państwa dyspozycji.

pozdrawiam
Marzena kacprowicz
koordynatorka

DamNaSport.pl
pierwsza w Polsce platforma crowdfundingowa
dla zdolnych sportowców.

https://damnasport.pl/

Facebook: http://on.fb.me/1jltVA6 „

Podziel się informacją za pomocą: