JUŻ WIEMY

Już wiemy jak wydatkujemy nagrodę „Lidera najaktywniejszego Partnerstwa PAFW”.

Wśród członków zarządu Fundacji nie było wątpliwości iż musi to być inwestycja a będzie dotyczyć, aby było ciekawiej kolejnej współpracy. Ogłoszenie decyzji nastąpiło w dniu 21.11.2015 r. w czwarte urodziny Fundacji.

Co chcemy uczynić:

1. 25 tys. PLN stanie się naszym pierwszym kapitałem żelaznym (funduszem wieczystym). Na ten czas będzie to lokata bankowa, którą ewentualnie wykorzystamy jako nasz udział do budowy regionalnego ośrodka młodzieżowego. Już niedługo wysyłamy zapytanie do lokalnych samorządów z informacją o propozycji współpracy przy budowie ośrodka;
  2.  5 tys. złotych wykorzystamy do zbudowania pierwszego regionalnego kręgu dobroczynności „Grupa Wisła” (nazwa robocza). Zamiarem jest skupienie 100 organizacji (osób) współpracujących na rzecz określonego przez Grupę działania prospołecznego.