Interpretacja Regulaminu Festiwalu Miasto Młodych Artystów 2015

opublikowano w: Aktualności | 0

Komunikat organizatora!

W sprawie interpretacji zapisów Regulaminu Konkursu Na podstawie Punktu IV.8. Regulaminu Konkursów Artystycznych Realizowanych w ramach Festiwalu Miasto Młodych Artystów, w odpowiedzi na pytania wyjaśniamy:

1. Informacja o dopuszczeniu do kolejnego etapu oraz jego miejsce zostaną podane w sobotę 13 czerwca 2015 r. poprzez informacje mailową do zakwalifikowanych artystów oraz zamieszczenie informacji na portalu www.fundacjasmk.pl;

2. Z uwagi na krótki czas zgłoszeń dopuszcza się dostarczenie filmu lub prezentacji multimedialnej prezentujących artystę do dnia półfinału.

3. Scena Plastyczna. Dopuszcza się prace formatu A4 oraz dopuszcza się inne formy plastyczne, np.: grafika komputerowa, mozaika;

4. Scena Plastyczna. Dopuszcza się zaprezentowanie prac w formie zdjęć, filmu. Jednak zwracamy uwagę, że taka forma prezentacji prac może spowodować ocenę komisji konkursowej nieadekwatną do wartości artystycznej dzieła. UWAGA! Do kolejnych etapów muszą być dostarczone prace w oryginale i zgodne z przedstawioną kopią na etapie eliminacji.

5. Scena Fotograficzna. Dopuszcza się zaprezentowanie prac w wersji elektronicznej. Jednak zwracamy uwagę, że taka forma prezentacji prac może spowodować ocenę komisji konkursowej nieadekwatną do wartości artystycznej dzieła. UWAGA! Do kolejnych etapów muszą być dostarczone prace w oryginale i zgodne z przedstawioną kopią na etapie eliminacji.

6. Scena teatralna. W sobotę 13 czerwca 2015 r. zostanie podany dokładny maksymalny czas trwania przedstawienie finałowego.

7. Scena taneczna. Dopuszcza się użycie rekwizytów, jeżeli są one stałym, koniecznym elementem układu tanecznego, np. grupy mażoretkowe.

Podziel się informacją za pomocą: