Miasto Młodych Artystów 2015 – terminarz, harmonogram wymagane dokumenty

Poniżej przedstawiamy plan III Festiwalu Miasto Młodych Artystów:

DATA DZIAŁANIE
05.06.2015 zakończenie przyjmowania zgłoszeń
08.06.2015 ogłoszenie listy Kandydatów zakwalifikowanych do półfinału
13-20.06.2015 półfinały scen artystycznych. Szczegóły dotyczące czasu, miejsca,

warunków otrzymają artyści, którzy zostaną zakwalifikowani do półfinałów

21.06.2015 wyłonienie laureatów głównych poszczególnych scen oraz prezentacja trzech najlepszych artystów

podczas finału Festiwalu Miasto Młodych Artystów w Koprzywnicy

Zgłoszenia udziału w konkursie należy w terminie do 5 czerwca 2015 r. przesłać pocztą tradycyjną na adres: Koćmierzów 2, 27-650 Samborzec lub drogą elektroniczną na adres e-mail: fundacjasmk@gmail.com lub złożyć osobiście w biurze organizatora Fundacji Fundusz Lokalny SMK – Koćmierzów 2, gm. Samborzec. Formularz zgłoszeniowy – załącznik nr 1 do Regulaminu – w zakładce Dokumenty, wraz z innymi wymaganymi załącznikami określonymi w niniejszym Regulaminie.

Aby wniosek został rozpatrzony pod względem formalnym pozytywnie należ przesłać wszystkie wymagane załączniki czyli:

Załącznik nr 1 – Formularz Zgłoszeniowy

Załącznik nr 2 – Karta Informacyjna dla grup/zespołów

Załącznik nr 3 – Notatka Promująca Artystę/Zespół/Grupę

Załącznik nr 4 – Wykaz i opis przesłanej pracy artystycznej do Konkursu

Zachęcamy również do zapoznania się szczegółowo z Regulaminem Konkursów Artystycznych Festiwalu Miasto Młodych Artystów. Znajdziecie tam wymogi formalne jak i dotyczące poszczególnej sceny artystycznej, informację o naborze wniosków jak i również nagrodach!

Zapraszamy daj się pozytywnie wkręcić w jedną z 7 scen!