KONKURS „OCZKO” NA 4. URODZINY FUNDACJI. WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I ŚWIĘTUJ Z NAMI!

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy organizujemy mini konkurs z okazji naszych urodzin. Jego zasady są następujące: należy wysłać na adres e-mail: fundacjasmk@gmail.com mail o treści „Oczko” oraz podać jedną liczbę od 01 do 99 w terminie do 16 listopada. 20 osób, które trafią w naszą „fundacyjnie magiczną” liczbę lub będą jej najbliżej zostaną zaproszone na imprezę urodzinową i otrzymają okazjonalne gadżety urodzinowe.

W tym roku świętujemy pod hasłem „Spotkanie przy kawie i winie”. Na dobry początek o 17.00 w Gościńcu Koćmierzów (Koćmierzów 2) przedstawimy krótki film o działaniach Fundacji. Następnie ujawnimy wyniki konkursu „Oczko”, a atmosferę osłodzimy urodzinowym tortem., a na dokładkę poinformujemy o planach na temat przeznaczenia otrzymanej Nagrody Głównej uzyskanej od Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. O godzinie 18 wyruszymy na zwiedzanie Sandomierza, a na koniec zostaniemy wtajemniczeni w tajniki na temat regionalnego wina.

Zapraszamy wszystkich, którzy dobrze nam życzyli i wspierali nas w tych mijających 4 latach, ale także wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do naszych otwartych inicjatyw społecznościowych czy młodzieżowych.

Regulamin konkursu:

1. Rozpoczęcie wraz z ogłoszeniem konkursu;
  2. Zakończenie konkursu 16 listopad 2015.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu 21.11.2015 podczas imprezy urodzinowej.
  4. Wręczenie nagród wyłącznie podczas imprezy urodzinowej. Niepojawienie się osoby na wydarzeniu równoznaczne jest z nieotrzymaniem nagrody.
  5. Przyjmowanie zgłoszeń wyłącznie drogą mailową na adres  podany w ogłoszeniu konkursu.
  6. Do konkursu można przesłać tylko jedną liczbę z przedziału od 01 do 99.
  7. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową. Zaproszenie wraz z programem na imprezę urodzinową zostanie wysłane 17 listopada 2015.
  8. Organizatorem konkursu jest FFL SMK.
  9. Wysyłając maila zgadzają się Państwo z Regulaminem i zasadami niniejszego Konkursu.