Młodzi gniewni na koniec roku

Lepiej później niż wcale. Na koniec roku mamy miłą niespodziankę dla młodych gniewnych w gminie Zaleszany. Fundacja, we współpracy z samorządem Gminy Zaleszany przystępuje do 3 młodzieżowych akcji.

Na początek uruchamiamy konkurs na doposażenie istniejących świetlic młodzieżowych lub zbudowanie nowego klubu eMKA (Młodzieżowy Klub Aktywności). Dla zainteresowanych czeka mini konkurs, który dla zwycięzców oznacza uzyskanie dotacji w  kwocie 2000 PLN na doposażenie świetlicy młodzieżowej. Wniosek i regulamin w załączeniu. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada.

Równolegle ruszmy z debatami młodzieżowymi prowadzonymi metoda debat oxfordzkich. Działanie zaadresowane do wszystkich 3 gimnazjów. Finał debat i nagrody dla zwycięskich drużyn 29 grudnia w czasie Gali Stypendialnej, jaka w tym roku odbędzie się w Zaleszanach. Szczegóły Gali Stypendialnej już wkrótce ale już dziś zapraszamy wszystkich tegorocznych stypendystów Fundacji, liderów młodzieżowych oraz oczywiście fundatorów naszych działań.

E-MKA-2015-wniosek