SZKOLENIA „JAK NAPISAĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RÓWNAĆ SZANSE”!

opublikowano w: Aktualności | 0

We wrześniu 2017 r. zapraszamy do udziału w jednodniowych sesjach szkoleniowych pt. „Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse?”. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet projektu, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Programu Równać Szanse.

Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz w prowadzeniu projektów edukacyjnych. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.

Szkolenia odbędą się:

·    16 września 2017 r., w Gdańsku, Lublinie i Warszawie,

·    23 września 2017 r., w Krakowie i Poznaniu.

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do dnia 11 września 2017 r.

Potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie oraz informacje na temat miejsca szkolenia prześlemy Państwu drogą mailową dnia 11 września 2017 r., do godz. 17.00. Szkolenie zaplanowane jest w godzinach od 10.00 do 15.00.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Podziel się informacją za pomocą: