„Świąteczny czas już wokół nas” – zapraszamy 17 grudnia do dworu Resztówka

opublikowano w: Aktualności | 0

W ramach działań z młodzieżą, po raz kolejny zorganizowaliśmy konkurs plastyczny, dla wszystkich uczniów z PSP w Kotowej Woli.  Tym razem dzieci i młodzież musieli przygotować kartkę świąteczną, związaną z okresem Bożego Narodzenia, które docelowo trafią do fundacyjnych darczyńców, sponsorów. Będzie to wyraz naszego podziękowania za ich wsparcie i dobre słowo. Wpłynęło do nas ponad 30 autorskich prac.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wydarzenia pn.: „Świąteczny czas już wokół nas” w Dworze Kotowa Wola, już w tą niedzielę 17.12.2023 r. Wręczenie nagród i dyplomów symbolicznie rozpocznie program uroczystości. Będzie także czas na zwiedzanie kolejnych postępów prac remontowych, chwila na ciepłą herbatę, kawę czy kakao przy ciastku.

W międzyczasie na dzieci czekają kolorowanki i zdobienie pierników. Akcentem kończącym nasze wydarzenie będzie koncert muzyczny, w wykonaniu uczniów PSM w Stalowej Woli, pod przewodnictwem Pana Dyrektora GOKu Piotra Szpary. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Spędźmy razem ten czas. Do zobaczenia!

Podziel się informacją za pomocą: