KONFERENCJA PRASOWA – KONKURS GRANTOWY

W imieniu partnerów projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017” zapraszamy Państwa na konferencję prasową:

Termin konferencji: 19 kwietnia 2017 r. (środa), godz. 10.00

Miejsce konferencji:  Biblioteka Międzyuczelniana , ul. Popiełuszki 10,  Stalowa Wola

Uczestnicy konferencji: Rafał Weber – poseł na Sejm RP, Lucjusz Nadbereżny – prezydent Stalowej Woli, Janusz Zarzeczny – starosta stalowowolski, Robert Bednarz– starosta niżański, Józef Jodłowski – starosta rzeszowski, Stanisław Baska – prezes Fundacji Fundusz Lokalny SMK, Grzegorz Węglarz – prezes LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Adam Dziedzic – prezes LGD TRYGON.

W programie konferencji znajdą się m.in. następujące tematy: prezentacja założeń projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017 r.”; cel współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi; finansowanie działań organizacji pozarządowych z budżetu państwa; zasady przyznawania dotacji na inicjatywy lokalne.

Z poważaniem:

Damian Zakrzewski
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”
tel. 790 688 622\
Koordynator projektu: „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017”