Aktywnie i zdrowo – Działaj Lokalnie IX 2015

Kolejne działania w ramach programu Działaj Lokalnie IX 2015. Krótka relacja z projektu pn.: „Aktywnie i zdrowo” w gminie Bojanów. A w projekcie m.in. nordic walking, zdrowa żywność i pełno energii zapraszamy do relacji z działań i galerii zdjęć.

„Nordic walking – pierwsze próby za nami. Nie ma jak aktywne popołudnie w dobrym towarzystwie. Teoretyczne szkolenie nordic walking odbyło się kilka dni temu, a tym razem spróbowali w praktyce. Członkowie Stowarzyszenia Współpracy Międzypokoleniowe „Maziarze” zrealizowali tym samym kolejny etap projektu „Aktywnie i zdrowo – obudź w sobie zdrowego ducha i wyzwól energię do działania”. Szkolenie wolontarystycznie poprowadził dyplomowany trener nordic walking pan Ryszard Janczyk z Nowej Dęby – serdecznie dziękujemy:). Sympatyczna atmosfera sprawiała, iż trudności koordynacyjne nie były takie straszne.

A także, pierwsze gotowanie już za nami.

Podczas pierwszych zajęć z panią dietetyk Martą Budziło uczestnicy projektu zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety.W części kulinarnej panie przygotowały przepyszne pierogi z mąki orkiszowej z różnymi nadzieniami.” – mówi Pani Monika Iwaszczuk.

Oby tak dalej !