W Jadachach budują boisko do siatkówki plażowej

opublikowano w: Aktualności | 0

Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy w ramach projektu „Dla Dobra Nas Wszystkich” zaplanowało szereg działań mających na celu stworzenie warunków aktywnego wypoczynku i integracji społeczności lokalnej.

Na tym boisku 22 lipca rozegrany zostanie pierwszy w historii Jadachów turniej siatkówki plażowej. (fot. archiwum prywatne)W połowie czerwca ruszyły prace przy budowie boiska do siatkówki plażowej. Boisko o wymiarach 16 x 8 metrów powstaje przy Zespole Szkół w Jadachach. Do prac aktywnie włączyli się członkowie Stowarzyszenia, Rady Sołeckiej oraz uczniowie tutejszej szkoły.

– Prace przy budowie boiska, dostarczają wiele radości i satysfakcji z nowo powstającego obiektu. Uroczyste otwarcie boiska połączone z pierwszym Turniejem Piłki Siatkowej Plażowej odbędzie się 22 lipca, na które już dziś serdecznie zapraszamy mieszkańców Jadachów oraz całej gminy Nowa Dęba ? mówi Elżbieta Głaz, koordynator projektu.

Całe przedsięwzięcie dofinansowano z pieniędzy Programu Działaj Lokalnie VII Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny w Zbydniowie.

Podziel się informacją za pomocą: