Umowy podpisane, czas działać – Działaj Lokalnie IX 2015

W niecodziennej atmosferze, 12 lipca br. Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK zorganizował spotkanie tegorocznych realizatorów projektów Programu DL.  Bowiem w czasie „Weekendu dla zdrowia”  imprezy organizowanej przez starostwo powiatu stalowowolskiego postanowiliśmy rozbić namiot, zaprosić wszystkich beneficjentów, w tym z powiatu

tarnobrzeskiego i zaprezentować te działania, które wpisują się również w promocję zdrowia, aktywności i wypoczynku. Przy okazji udało się zaprezentować mieszkańcom Stalowej Woli i uczestnikom biegu „Stalowa Dycha” materiały promocyjne, edukacyjne oraz objazdową wystawę „15 lat Programu Działaj Lokalnie”. Było też smacznie i historycznie poprzez interesujące prezentacje przygotowane przez organizacje z gminy Pysznica. Szczególne podziękowania dla nowopowstałego stowarzyszenia „Sudolanie”, Klubu Sportowego „Olimpia” oraz strażaków z OSP Pysznica.