Stypendia rozdane

Miło nam poinformować, iż w ramach tegorocznej edycji Programów Stypendiów Pomostowych stypendia w kwocie 5000,00 PLN na I rok studiów otrzymali:

• Paulina Sabo, zam. gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski,
  • Mateusz Borkowski, zam. gmina Dwikozy, powiat sandomierski.

W ramach programu stypendialnego Agrafka Agory / FFL SMK stypendia w kwocie 3420,00 PLN otrzymały:

• Dominika Sarzyńska, zam. gmina Koprzywnica, pow. sandomierski,
  • Magdalena Kosztur, zam. gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski,
  • Kinga Zięba, zam. gmina Nowa Dęba, powiat tarnobrzeski.

Gratulujemy i życzymy spełnienia pasji edukacyjnych, społecznych i tych związanych z zainteresowaniami i pasjami. Mamy nadzieję, że nasi stypendyści pozostaną dalej aktywni w swoich społecznościach. Już dziś zapraszamy na Galę Stypendialną, na której pogratulujemy sukcesu i wręczymy dyplomy. Gala odbędzie się w Zaleszanach, w dniu 6 grudnia 2017 r.

Fundacja Fundusz Lokalny SMK jest partnerem lokalnym obu programów. W  ramach dotychczasowej współpracy Fundacji z ww. Programami stypendia otrzymało już 50 studentów a już niedługo Fundacja ogłosi konkurs stypendialny Festiwal Miasto Młodych Artystów 2017.