Stypendia Pomostowe – rekomendacje 2014 – wyniki

Rekomendacje 2014 – Etap I

Uprzejmie informujemy, iż w tegorocznej edycji Programu Stypendiów Pomostowych wstępne rekomendacje Fundacji Fundusz Lokalny SMK niezbędne do złożenia wniosku o przyznanie stypendium pomostowego uzyskały następujące osoby:

GMINA  IMIĘ I NAZWISKO
 Klimontów Edyta Gawlak
 Gorzyce  Agnieszka Czachór
 Gorzyce  Piotr Kawęcki
 Łoniów  Anna Floras
 Baranów Sandomierski  Przemysław Falrz
 Zaleszany  Angelika Kozioł
 Zaleszany  Michał Balata
 Zaleszany  Karolina Wydra
Nowa Dęba  Jakub Iskara
Samborzec Robert Kolasiński

Jednocześnie informuję, iż uzyskane rekomendacje pozwalają na złożenie wniosku do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości (www.fep.pl). Po spełnieniu kryteriów formalnych oraz przedłożeniu pełnej dokumentacji Komisja Stypendialna działająca przy FFL SMK wskaże osobny, które zostaną zarekomendowane FEP do udzielenia stypendium pomostowego.

Ważny kalendarz:

18 sierpnia – termin złożenia wniosku on-line o stypendium;

do 18 sierpnia – podpisanie porozumień z lokalnymi grupami sponsorskimi z poszczególnych gmin objętych współpracą  z FFL SMK

22 sierpnia – złożenie podpisanego wniosku wraz z kompletem załączników do Fundacji FFL SMK.

do 29 sierpnia – posiedzenie Komisji Stypendialnej FFL SMK – przekazanie listy rekomendowanych osób do FEP

Stanisław Baska
Prezes FFL SMK