Stypendia Pomostowe 2021 – informacja

Informujemy, iż w 2021 r. do biura Zarządu Fundacji  wpłynęło 5 wniosków o udzielenie rekomendacji niezbędnych o ubieganie się o stypendium z Programu Stypendiów Pomostowych. Wnioski zostały złożone przez:

1. Radosław Bieniek;
  2. Aleksandra Bis;
  3. Kamila Ziara;
  4. Patryk Tomczyk;
  5. Weronika Władysława Przyboś.

Kandydatom do otrzymania stypendium  przypominamy o aktualnym harmonogramie:

• 12 sierpnia 2021 r. – ogłoszenie wyników o udzieleniu rekomendacji przez FFL SMK
  • 16 sierpnia 2021 r. godz. 16.00 – zamknięcie aplikacji on-line przez FEP
  • 23 sierpnia 2021 r.  – ostateczny termin przesyłania wydrukowanych z systemu wniosków wraz z załącznikami, do Fundacji Fundusz Lokalny SMK pod adres wskazany na ostatniej stronie wydrukowanego formularza wniosku

Jednocześnie informujemy, iż ostateczne udzielenie rekomendacji uzależnione będzie od zawiązania przez Fundację lokalnych grup sponsorskich współfinansujących fundusz stypendialny Fundacji, niezbędny do otrzymania pełnej kwoty stypendium.

opr.

Stanisław Baska