Spotkajmy się w Stalowej Woli

Fundacja SMK będzie na imprezie organizowanej przez Powiat Stalowowolski „Weekend dla zdrowia” w Stalowej Woli . Będziemy z naszym stoiskiem promocyjnym, będzie możliwość do zapoznania się z naszą ofertą, porozmawianiem lub zrobieniem selfi 🙂

Już staje się tradycją organizowany przez nas KONKURS RODZINNY „WEEKEND DLA ZDROWIA”. Konkurs składa się z dwóch części: konkursu wiedzy o Fundacji Fundusz Lokalny SMK i Powiecie Stalowowolskim oraz konkursu plastycznego adresowanego do rodzin (dzieci + opiekun prawny) uczestniczących w imprezie „Weekend dla zdrowia” odbywający się w Stalowej Woli w dniu 08.09.2019 r.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz w naszym konkursie z nagrodami!

Szczegóły udziału w konkursie oraz zasady dostępne w REGULAMINIE KONKURSU.

Atrakcje podczas weekendu dla zdrowia: