Spinaj się! Zdobądź stypendium AGRAFKI

opublikowano w: Aktualności | 0

Fundacja Fundusz Lokalny SMK (FFL SMK) jako lokalny partner Programu Stypendialnego AGRAFKA uczniów szkół podstawowych i średnich mieszkających na obszarze powiatu tarnobrzeskiego, sandomierskiego lub stalowowolskiego do złożenia wniosku o stypendium AGRAFKA, w ramach którego można otrzymać stypendium w kwocie do 3000 PLN.

Program AGRAFKA jest to program Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich i Funduszu Wieczystego im. Pawła Kryszczyszyna. Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego ich rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.

Zgodnie z wolą Fundatorów stypendia AGRAFKI są przyznawane uczniom wybitnie utalentowanym w określonej dziedzinie: nauk ścisłych, humanistycznych, pochodzącym z niezamożnej rodziny, przede wszystkim mieszkających w małej miejscowości, mających ciekawy pomysł na własny rozwój. Ponieważ lokalne organizacje partnerskie znają środowiska kandydatów do stypendium, program prowadzony jest we współpracy z nimi. W związku z tym, osoby nominowane do stypendium powinny pochodzić z obszarów objętych działaniem tych organizacji.

Osoby ubiegające się o Stypendium AGRAFKA SKŁADAJĄ WNIOSEK do Fundacji Fundusz Lokalny SMK w terminie do 30 czerwca 2020 r. Regulamin i wniosek do poprania w zakładce: STYPENDIA lub poniżej. Dodatkowej informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy: fundacjasmk@gmail.com lub dzwoniąc: 607 560 016.

Zapraszamy !

Dokumenty:

REGULAMIN
WNIOSEK
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Podziel się informacją za pomocą: