Rozwiń skrzydła z PSP

opublikowano w: Aktualności | 0

Program Stypendia PomostoweJeszcze za oknami gdzieniegdzie zima a my już myślimy o pięknym maju. A jak maj to matury. A to oznacza, iż dla niektórych zaczął się intensywny okres pracy. Wszak wiadomo, iż punkty na maturze decydują często o przyszłości.

My również przygotowujemy się do tegorocznych matur i pragniemy ogłosić, iż Fundacja Fundusz Lokalny SMK, tak jak przez 9 lat i w tym roku będzie rekomendować osoby o uzyskanie stypendium, które zamierzają kontynuować naukę na studiach.

Niech 7000,00 PLN stypendium na I rok studiów będzie dodatkową motywacją nie tylko do nauki ale przede wszystkim do wyboru wymarzonej uczelni – choćby była ona zlokalizowana w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Niech problem dodatkowych kosztów związanych z nauką w „wielkim mieście” nie będzie ku takim wyborom przeszkodą.

W ramach Programu Stypendiów Pomostowych zapraszamy maturzystów 2021 mieszkających na terenie powiatu sandomierskiego, tarnobrzeskiego i stalowowolskiego. Zaproszenie adresujemy również do byłych uczestników projektów Programu „Równać Szanse” zrealizowanych na  terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego. Ważne, aby wykazać się zamieszkiwaniem w miejscowości do 20 tys. mieszkańców, mieć dobre i bardzo dobre wyniki na maturze oraz wykazać się aktywnością społeczną/obywatelską w czasie nauki w szkole średniej.

Więcej informacji, w tym zasady ubiegania się o stypendium PSP, zamieścimy w terminie do 30 kwietnia 2021 r. .

Zapraszamy

Stanisław Baska
prezes Zarządu FFL SMK

Podziel się informacją za pomocą: