ROZPOCZNIJ STUDIA Z FUNDACJĄ. ZDOBĄDŹ STYPENDIUM W KWOCIE 5000 PLN

Fundacja Fundusz Lokalny SMK (FFL SMK) jako lokalny partner Programu Stypendiów Pomostowych (PSP) zaprasza tegorocznych maturzystów, mieszkających na obszarze powiatu tarnobrzeskiego, sandomierskiego i stalowowolskiego do złożenia wniosku o stypendium na I rok studiów.

Szczegółowe informacje o XVI Edycji Programy Stypendiów znajdują się na portalu: www.stypendia-pomostowe.pl. W zakładce DOKUMENTY  Regulamin stypendiów.

Osoby ubiegające się o Stypendium Pomostowym w ramach rekomendacji lokalnej organizacji stypendialnej (FFL SMK) przed złożeniem wniosku muszą złożyć wniosek o udzielenie rekomendacji – wniosek w zakładce DOKUMENTY. Tegoroczny harmonogram przedstawia się następująco:

• 1 czerwca – ogłoszenie naboru
  • 31 lipca – złożenie wniosku o udzielenie rekomendacji do Fundacji Fundusz Lokalny SMK
  • 10 sierpnia – ogłoszenie listy rekomendowanych wniosków
  • 18 sierpnia – złożenie wniosku o udzielenie stypendium do FEP
  • 25 sierpnia – złożenie do Fundacji Fundusz Lokalny SMK kompletu dokumentów
  • 1 września – Fundacja Fundusz Lokalny SMK przekazuje dokumentację do FEP w Łodzi
  • do 9 października 2017 r. ogłoszenie listy stypendystów 2017/2018

Jednocześnie informujemy, iż w ramach dotychczasowych przyznanych rekomendacji przez naszą Fundację w latach 2012-2016 już 35 młodych osób uzyskała stypendium, każde w kwocie 5000 PLN.