Rodzinnie, integracyjnie i z uśmiechem na twarzy – nowodębski piknik rodzinny

Już za kilka dni piknik rodzinny, którego organizatorem jest Fundacja Fundusz Lokalny SMK. Piknik, jak co roku towarzyszy Festiwalowi Miasto Młodych Artystów. Tegoroczne imprezy odbywają się w Nowej Dębie i są organizowane we współpracy z lokalnym Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Gminą Nowa Dęba, która współfinansuje wydarzenie. Rodziny z dziećmi zapraszamy w niedzielę, 24 lipca, już od godz. 17.00.

Będzie można towarzyszyć zmaganiom młodych artystów ale też wziąć udział w licznych konkursach i imprezach. Na rodziny czeka konkurs z wiedzy o Fundacji i gminie. Tutaj do wygrania jest rower oraz 33 innych nagród, w  tym namiot, słuchawki, darmowe bilety wejścia do kina, na pływalnię, do pracowni fryzjerskiej czy kosmetycznej . Dla pasjonatów fotografii czy filmowców i literatów  czeka konkurs na najlepsze filmowe, fotograficzne czy literackie wspomnienie z Festiwalu. Finałowym wydarzeniem będą występy laureatów Festiwalu Miasto Młodych Artystów, którzy zwyciężyli w roku 2014, 2015, 2016 oraz oczywiście laureatów tegorocznej edycji. Zapraszamy do udziału w konkursach. Regulaminy w załączeniu.

REGULAMIN KONKURSU RODZINNEGO

REGULAMIN KONKURSU FILMOWEGO, FOTOGRAFICZNEGO, LITERACKIEGO