Rekomendacje 2021 – Program Stypendiów Pomostowych

Miło nam poinformować, iż rekomendacje do Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022 ze strony Fundacji Fundusz Lokalny SMK otrzymali:

1. Radosław Bieniek;
  2. Aleksandra Bis;
  3. Kamila Ziara;
  4. Patryk Tomczyk;
  5. Weronika Władysława Przyboś.

Kandydatom do otrzymania stypendium  przypominamy o aktualnym harmonogramie:

• złożenie w generatorze wniosków, w terminie do 16 sierpnia 2021 r. godz. 16.00 wniosku o stypendium do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości;
  • przekazanie do biura Zarządu Fundacji Fundusz Lokalny SMK dokumentów związanych z ubieganiem się o stypendium. Termin przekazania dokumentacji:  23  sierpnia 2021 r.

UWAGA: prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy (stachbas@poczta.onet.pl lub telefoniczny: 607 560 016).

Życzymy powodzenia na „studiach z marzeń” !!!

Zarząd Fundacji Fundusz Lokalny SMK

PS. A przyszłym maturzystom, przypominamy, iż stypendium na I rok studiów w wysokości 7000 PLN mogą otrzymać osoby aktywnie społecznie i obywatelsko, mające dobre wyniki na maturze, których sytuacja materialna nie jest zadowalająca. Szczegóły za rok J

opr.

Stanisław Baska