Program Stypendiów Pomostowych – podziękowania i sprawozdanie

opublikowano w: Aktualności | 0

Jest nam bardzo miło opublikować wiadomość, którą otrzymaliśmy od Pani Zofii Sapijaszki. Dziękujemy za miłe słowa, a tegorocznych stypendystów zapraszamy do zapoznania się z tematem stypendiów, bo już wkrótce kolejna edycja. W załączniku sprawozdanie za edycję XIII z roku 2015.

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność przekazać sprawozdanie z realizacji XIII edycji Programu Stypendiów Pomostowych (rok akademicki 2014/2015). Dziękuję za znakomitą współpracę i wszelką pomoc. To dzięki Państwa poświęceniu, w ciągu trzynastu lat realizacji Programu, maturzyści ze wsi i małych miast mogli rozpocząć studia. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę i wspólnie spełniać marzenia ambitnej młodzieży o zdobyciu wyższego wykształcenia. Udział w Programie Stypendiów Pomostowych stwarza młodzieży warunki do osobistego rozwoju, tworzenia kapitału społecznego i budowania postaw obywatelskich, co niewątpliwie ma wpływ na powodzenie w dorosłym życiu.

Trwa XIV edycja Programu, w której przyznaliśmy 846 stypendiów, w tym 496 stypendiów z udziałem m.in. Państwa organizacji, co jest niewątpliwym sukcesem. Gratuluję!

Kolejna edycja Programu zostanie ogłoszona w marcu 2016 r.

Szczegółowe warunki udziału w Programie wraz z dokumentami towarzyszącymi (regulamin, wniosek aplikacyjny dla stypendystów, itp.) dostępne będą na stronie internetowej www.stypendia-pomostowe.pl

Życzę powodzenia w Państwa szlachetnej i skutecznej działalności.

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Zofia Sapijaszka

Dr Zofia Sapijaszka
Członek Zarządu FEP

SPRAWOZDANIE 13 edycji 2015

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości
ul. Sterlinga 27/29
90-212 Łódź
tel. 42 631 95 58, 632 59 91, 660 358 671
tel./fax 42 630 27 81
www.stypendia-pomostowe.pl
www.fep.lodz.pl

Podziel się informacją za pomocą: