Program Stypendiów Pomostowych – informacja o rekomendacjach

Uprzejmie informujemy, iż w tegorocznej edycji Programu Stypendiów Pomostowych wstępne rekomendacje Fundacji Fundusz Lokalny SMK niezbędne do złożenia wniosku o przyznanie stypendium pomostowego uzyskały następujące osoby:

Gmina Imię i nazwisko
Baranów Sandomierski Marta Król
Baranów Sandomierski Beata Weronika Maj
Bojanów Ewelina Sudoł
Dwikozy Natalia Kraszula
Klimontów Katarzyna Szemraj
Klimontów Paulina Dubiel
Klimontów Oliwia Potocka
Koprzywnica Weronika Bator
Nowa Dęba Patryk Bartłomiej Sadecki
Nowa Dęba Marta Trela
Zaleszany Jacek Gębala
Zaleszany Katarzyna Sowa

Jednocześnie informuję, iż uzyskane rekomendacje pozwalają na złożenie wniosku do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości (www.fep.pl). Po spełnieniu kryteriów formalnych, w tym przedłożeniu pełnej dokumentacji Komisja Stypendialna działająca przy FFL SMK wskaże osoby, którym zostaną udzielone rekomendacje w celu udzielenia przez FEP stypendium pomostowego.

Ważny kalendarz:

10 sierpnia 2015 – lista osób, którym FFL SMK udzieliła rekomendacji,
17 sierpnia 2015 godz.16.00 – zamknięcie aplikacji do składania wniosków w generatorze FEP
24 sierpnia 2015 – termin składania wydrukowanych wniosków wraz z załącznikami do FFL SMK (SEGMENT II – do siedziby organizacji lokalnej),
31 sierpnia 2015 – ogłoszenie listy kandydatów rekomendowanych do uzyskania stypendiów,
5 października 2015 – ogłoszenie przez FEP listy stypendystów.

Stanisław Baska
Prezes FFL SMK