Program Stypendialny „AGRAFKA” 2013/2014

Fundacja Fundusz Lokalny SMK została zaproszona do nominowania kandydatów w kolejnej edycji Programu Stypendialnego „AGRAFKA”, na rok szkolny/akademicki 2013/2014.

Program „Agrafka” adresowany jest to wybitne utalentowanej młodzieży (szczególnie w dziedzinach humanistycznych i ścisłych) przede wszystkim gimnazjalnej i licealnej ze społeczności, objętej działaniem lokalnych organizacji partnerskich. Przy wyborze stypendystów, którego dokuje Komisja Stypendialna brane są pod uwagę osiągnięcia w zakresie nauk ścisłych i humanistycznych (wygrane olimpiady, konkursy), sytuacja socjalno-bytowa materialna kandydatów oraz ich pomysł na własny rozwój osobisty.„Agrafka” jest programem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory i Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN, WNIOSEK – w zakładce dokumenty