Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce…

Takiego zdania jest większość uczestników projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK pt. „Klub Aktywnego Seniora 50+” realizowanego  od czerwca 2016 r.  w Tarnowskiej Woli.

W ramach realizacji projektu zorganizowaliśmy zajęcia ruchowe, tzw. „aktywne poniedziałki”, podczas których uczestnicy oprócz ćwiczeń relaksacyjno-rozciągających pod okiem instruktorki Joanny Jachyry-Szwedo poznawali elementy różnych tańców oraz ćwiczyli naprawdę trudne układy choreograficzne. Trzeba zaznaczyć, iż zajęcia te wpłynęły nie tylko na wzrost formy fizycznej, ale również poprawiały humor początkującym tancerzom.

Towarzystwo Włościańskie „Ługi”

Anna Zięba-Kurda