Ogłaszamy nabór wniosków do Działaj Lokalnie 2023 roku!

Fundacja Fundusz Lokalny SMK ogłasza nabór do Programu Działaj Lokalnie 2023 r.

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez realizację projektów obywatelskich, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego i dóbr wspólnych.

W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które spełniają łącznie poniższe warunki:
1) mają siedzibę w gminach: Zaleszany, Pysznica, Bojanów, Zaklików, Radomyśl nad Sanem, Nisko Ulanów, Jeżowe, Krzeszów, Harasiuki, Rudnik nad Sanem, Jarocin, Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce (pow. tarnobrzeski), Grębów.
2) oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

Termin składania Wniosków ustala się na dzień od 05.05 do 05.06.2023 roku.

Wnioski do Konkursu składane są przez Generator pod adresem https://generatorspoleczny.pl/

Więcej informacji oraz regulamin konkursu: KLIKNIJ

Dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać u:
Elwira Karbarz koordynatorka „Działaj Lokalnie”
Tel.: 880 186 112, e-mail: el.tom.karbarz@gmail.com, fundacjasmk@gmail.com