Nie pytaj, zgłoś się

Jedni w ogóle nie uczestniczą. Nie wiedzą, nie chcą, nie szanują. Inni w symboliczny „pięciominutowy” sposób składają kwiaty czy uczestniczą w akademii.

My zapraszamy do całodniowego celebrowania Dnia Niepodległości.

Już 11 listopada 2018 na trasie Sandomierz – Baranów Sandomierski – Sandomierz odbędzie się II Wiślany Rejs Niepodległości.

Co możesz uczynić tego dnia na 100 lat Niepodległej? Jeśli dysponujesz samodzielną jednostką pływającą zarejestruj swój udział w Rejsie. Napisz maila na adres: fundacjasmk@gmail.com. Jeśli nie masz łodzi a bardzo chcesz popłynąć – napisz do nas. Uwaga: w przypadku większej od miejsc na naszych łodziach zgłoszeniach decyduje termin zgłoszenia.

Jeśli chcesz aby sztandar Twojej organizacji lub gminy popłynął z nami przekaż go nam. Czekamy w Sandomierzu najpóźniej do godz. 9.00 w dniu 11.11.2018 r. na bulwarze wiślanym.  Można też umówić się z nami a my odbierzemy Twój sztandar w wytypowanym miejscu na wiślanym brzegu.

Jeśli masz czas tylko wieczorem już dziś zapraszamy na bulwar Piłsudskiego do udziału w naszym finalnym wydarzeniu. Szczegóły wkrótce.

W imieniu Fundacji oraz partnerów II Rejsu Niepodległości

Stanisław Baska