Najwyższy czas na podsumowania!

Pragniemy poinformować, iż w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse” z obszaru Polski Południowo-Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie), dla którego Fundacja Fundusz Lokalny SMK jest Partnerem Regionalnym złożono łącznie 195 wniosków, w tym z województwa:

1. lubelskiego 53
    2. małopolskiego 50
    3. podkarpackiego 53
    4. świętokrzyskiego 39

Już jutro poinformujemy dokładnie jaki wniosek z jakiego województwa został złożony w ramach konkursu.

Dziękujemy za podjęcie inicjatywy. Życzymy sukcesów na kolejnych etapach.

PS. Panie i Panowie – pobiliśmy rekord – to najwyższa liczba wniosków nie tylko z naszego subregionu ale ze wszystkich w perspektywie roku 2011 – 2015. Mamy więc udany start, oby jakość wniosków była proporcjonalnie wyższa jak liczba wniosków w porównaniu do poprzednich lat. Dziękuję za dotychczasową współpracę na tym etapie naszego fundacyjnego udziału w RKG „RS”