Młodzi Gniewni zauważeni

est nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze partnerstwo „Młodzi gniewni dla nas pewni” zostało nagrodzone przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce nagrodą główną. W dowód naszej najaktywniejszej działalności spośród innych partnerstw oraz za kontynuację działań Fundacja Fundusz Lokalny SMK otrzymała nagrodę w kwocie 30.000,00 PLN.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, wolontariuszom, darczyńcom. Dzięki Wam udało się bardzo szybko reaktywować aktywność partnerstwa. W ciągu 4 lat od założenia Fundacji nie tylko kontynuujemy zainicjowane w 2009 r. inicjatywy młodzieżowe ale udało nam się rozwinąć programy stypendialne dla „młodych zdolnych” i uruchomić Festiwal Miasto Młodych Artystów.

Dziękujemy fundatorom nagrody za zauważenie naszej pracy. Szczególnie ważne jest dla nas, iż ta nagroda zbiegła się z 15 rocznicą powstania Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i funkcjonowania Programu „Działaj Lokalnie”.

Stanisław Baska
Prezes Zarządu FFL SMK