MŁODE WINO W STARYM MIEŚCIE

Nie można sobie wyobrazić lepszej scenerii i atmosfery do świętowania jak Sandomierz. A już 21 listopada kolejna okazja do wspólnej zabawy. Sandomierskie Stowarzyszenie Winiarzy zaprasza na Święto Młodego Wina.

Z naszej strony chcieliśmy przypomnieć, iż jedną z pierwszych nagród w konkursie Lokalne Inicjatywy 2013 otrzymał Sandomierski Szlak Jabłkowy za integrację środowiska winiarzy. Nagrodziliśmy kontynuację projektu „Gospodarstwa winiarskie na Sandomierskim Szlaku Jabłkowym” na który SSJ otrzymało dotację w wysokości 3750 zł  w lokalnym konkursie grantowym organizowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Dzisiaj Sandomierski Szlak Winiarski jest samodzielna organizacją pozarządową.

opr.
Stanisław Baska