Matury 2020 już rozpoczęte – a my rozpoczynamy akcje stypendia 2021!

Dla tegorocznych maturzystów Fundacja Fundusz Lokalny szykuje miła niespodziankę. Bez względu na CoronaVirus my działamy i dla ambitnych maturzystów szykujemy:

• dla studentów studiów dziennych – stypendium na 1 rok studiów w wysokości 5000,00 PLN w ramach Programu Stypendiów Pomostowych;
  • dla uzdolnionych i utalentowanych (uczniów i studentów) stypendium rozwojowe w kwocie 3000,00 PLN z Programu Stypendialnego AGRAFKA.

W tym roku Fundacja zmienia formułę i o stypendia mogą ubiegać się nie tylko osoby mieszkające na terenie powiatu sandomierskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego ale młodzież, która jest rekomendowana przez organizacje społeczne i instytucje z terenu województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego.

Stawiamy tylko jeden warunek – organizacje i instytucje musza pochwalić się współpraca z nasza Fundacja lub współpraca w ramach Programu „Równać Szanse” . Pomóżmy spełnić młodzieży marzenia i zarekomendujmy zdolne, ambitne i prospołeczne młode osoby.

Szczegółowe informacje o wspomnianych programach i zasadach składania wniosku o stypendium już od 15 czerwca 2020 r. na naszej stronie: www.fundacjasmk.pl. Udzielamy również szczegółowych informacji mailowych fundacjasmk@gmail.com