Konferencja otwierająca projekt Podkarpacki Fundusz Rozwoju 2024

opublikowano w: Aktualności | 0

26 czerwca br. odbyła się konferencja otwierająca I edycję konkursu dotacyjnego Podkarpacki Fundusz Rozwoju. Spotkanie miało miejsce w dworku Resztówka w Kotowej Woli.

Mieliśmy okazję zapoznać się z tegorocznymi Realizatorami projektów społecznych realizowanych na Podkarpaciu. A Realizatorzy poznali bliżej naszą Fundację, dodatkowe działanie i możliwości jakie oferujemy.

Na konferencji gościliśmy również prezesa zarządu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce Pawła Łukasiaka, który wystąpił z prezentacją pt. „Jak realizować projekty lokalne aby budować kapitał społeczny wokół siebie”.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju to granty na projekty ale również dodatkowe konkursy takie jak konkurs „Opowiedz…” do którego zapraszamy realizatorów projektów PFR, Działaj Lokalnie oraz projekty realizowane w ramach WIP.

Była dyskusja, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń i na koniec formalności czyli podpisanie umów z Realizatorami. Gratulujemy jeszcze raz i życzymy samych sukcesów tych małych i dużych podczas realizacji inicjatyw!

Podziel się informacją za pomocą: