Kolejny rok przed Zaleszańskimi Klubami Seniora

Wraz z nowym rokiem swoje działania kontynuują Samopomocowe Kluby Seniora (KS). Tym razem to nie tylko KS w Skowierzynie i Zaleszanach ale i filie w Pilchowie i Motyczu Szlacheckim. Nasi Seniorzy chętnie spotykają się raz w tygodniu na kawie, herbacie, rozmowach i rozwijaniu swoich pasji. Plany na rok 2019 to zajęcia z zatrudnionymi specjalistami (od rękodzieła, gimnastyki, florystyki, prawa, zdrowia itp.), zaangażowanie w akcje społeczne (śniadanie wielkanocne, dzień dziecka/rodziny, obchody świąt narodowych), wyjazdy integracyjne, edukacyjne oraz promocja siebie i poznawanie nowych środowisk poza gminą m.in. Uniwersytetów Trzeciego Wieku, innych KS i organizacji pozarządowych. Serdecznie zapraszamy Seniorki i Seniorów w wieku 60 plus z Gminy Zaleszany do aktywności i uczestnictwa w wybranym przez siebie Klubie Seniora.

Spotykamy się w:

Poniedziałki – Dom Ludowy w Pilchowie  – godz.: 17:00,

Wtorki – Ośrodek Pomocy Społecznej w Zaleszanach– – godz.: 16:00 (zimą od 15:00)

Czwartki – Remiza Strażacka w Skowierzynie – godz. 17:00 (zimą od 15:00)

Motycze Szlacheckie 2 razy w miesiącu w zależności od potrzeb.

Zdjęcia z Klubu Seniora Zaleszany:

Zdjęcia z Klubu Seniora Pilchów: