Kolejna szansa na dofinansowanie Twojego pomysłu!

opublikowano w: Aktualności | 0

Rusza Konkurs na projekty społeczne – GIVING CIRCLE POLSKA.

Informujemy, że rusza nabór na projekty społeczne, które będą prezentowane podczas pierwszego w Polsce wydarzenia o charakterze giving circle.

Które, odbędzie się 19 maja w Warszawie, natomiast Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce jest organizacją afiliowaną przy The Funding Network http://www.thefundingnetwork.org.uk/news/tfn-launches-poland.

W załączeniu przesyłamy Regulamin Konkursu oraz wzór wniosku aplikacyjnego.

Termin naboru mija 21 kwietnia. Czasu nie jest dużo, ale naprawdę warto! Wniosek nie jest trudny, nie oczekujemy długich opisów. Najważniejsze, aby przewidywał ciekawy projekt, który przemówi do INDYWIDUALNEGO DARCZYŃCY.

Podczas spotkania w Warszawie, w ramach którego będą prezentowane zwycięskie projekty będą mieli Państwo szansę uzyskania ok. 2 000 zł na realizację Państwa pomysłu.

Może się to zadziać zaledwie po 6 minutach Państwa prezentacji, która musi być ciekawa, porywająca, dynamiczna i wywołująca mnóstwo pozytywnych emocji. Wszystko w Waszych rękach.

Poniżej zamieszczam najważniejsze informacje na temat Konkursu. Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie. Więcej informacji na stronie: http://www.filantropia.org.pl/

Co to jest giving circle?

„Giving circle” jest innowacyjną formą filantropii uczestniczącej. To wyjątkowe spotkanie przedstawicieli biznesu, kultury, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, podczas którego darczyńcy mają możliwość wsparcia wybranych przez siebie projektów społecznych, ich zdaniem najbardziej wartościowych. W czasie spotkania obie strony mają czas i możliwość bliższego poznania się, nawiązania relacji, znalezienia sojuszników ich misji i wartości, co w przyszłości może przyczynić się do nawiązania długotrwałej, owocnej współpracy. Akademia Rozwoju Filantropii jest jedyną w Polsce organizacją promującą model giving circle, afiliowaną przy The Funding Network.

Cel wydarzenia

Celem wydarzenia organizowanego 19 maja jest pozyskanie środków finansowych na 2 wyjątkowe projekty społeczne, wyłonione wcześniej na etapie preselekcji. Sukcesem będzie zebranie po 2 000 zł na każdy z zaprezentowanych projektów społecznych. Wierzymy, że jeśli każdy ze 100 zgromadzonych gości na widowni przekaże ok. 100 zł na wybrany przez siebie projekt, cel ten osiągniemy i akcję zakończymy naszym wspólnym sukcesem.

Co kilka dni będę Państwu przesyłała pakiet informacji  na temat wydarzenia oraz tego jak przygotować ciekawy projekt, ale przede wszystkim liczymy na Państwa inwencję.

Dla przypomnienia atmosfery z eventów o charakterze giving circle zachęcam do obejrzenia materiału:https://www.youtube.com/watch?v=xjkd9Llw-qA

REGULAMIN

FORMULARZ WNIOSKU

Podziel się informacją za pomocą: