Jeszcze tylko miesiąc!

Został miesiąc aby opracować z grupą młodzieży wniosek o dofinansowanie do programu „Równać Szanse. Dla najlepszych projektów czeka nagroda – 8500 PLN na realizację inicjatywy młodzieżowej. Więcej: www.fundacjasmk.pl w zakładce „Równać Szanse” . Prosimy pamiętać, że program wspiera projekty tworzone „z młodzieżą”. Uwaga: w tym roku można skorzystać z doradztwa telefonicznego oraz wziąć udział w spotkaniach informacyjnych i doradczych, które odbywają się w każdym z województw objętych konkursem.

Jeśli nie wiesz jak zabrać się za opisanie inicjatywy młodzieżowej zawsze możesz skorzystać z doświadczeń innych. Możesz zadzwonić do doradcy wojewódzkiego lub wziąć udział w spotkaniu informacyjnym lub szkoleniowym organizowanym przez Fundację Fundusz Lokalny SMK (lokalny partner RKG „Równać Szanse”).