Dziękujemy!

Fundacja Fundusz Lokalny SMK pragnie podziękować członkom lokalnych grup sponsorskich. Dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu finansowemu udało się w roku akademickim 2012/2013 przyznać 7 stypendiów w kwocie 5000,00 zł.

Stypendia otrzymały osoby najbardziej uzdolnione, pochodzące z rodzin mniej zamożnych, które jednocześnie potrafiły pogodzić edukację z działalnością społeczną i obywatelską.

GRUPA SPONSORSKA GMINY NOWA DĘBA – 4 stypendia
1. Wiesław Ordon – szef gminnej grupy sponsorskiej, burmistrz MiG Nowa Dęba,
2. Jan Flis, radny
3. Tomasz Gazda, radny
4. Krzysztof Sałek, radny
5. Wojciech Serafin, radny, Przewodniczący Rady Miejskiej
6. Kazimierz Skimina, radny
7. Helena Tłusta, radna
8. Marian Tomczyk, radny
9. Zygmunt Żołądź, zastępca burmistrzaMiG Nowa Dęba

GRUPA SPONSORSKA GMINY BARANÓW SANDOMIERSKI – 2 stypendia
1. Jacek Hynowski – szef gminnej grupy sponsorskiej, burmistrz MiG Baranów Sandomierski
2. Mirosław Pluta, Poseł na Sejm RP
3. Kazimierz Idzik, radny, Przewodniczący Rady Miejskiej
4. Jan Pelczar, zastępca burmistrza MiG Baranów Sandomierski
5. Grzegorz Szlęzak,
6. Henryk Róg,
7. Bogdan Wójciak,
8. Eugeniusz Durda

GRUPA SPONSORSKA GMINY SAMBORZEC – 1 stypendium
1. Agnieszka Rzepka, szef gminnej grupy sponsorskiej, właścicielka firmy doradczej,
2. Tadeusz Studziński, rektor Wyższej Szkoły Humanistyczno – Przyrodniczej w Sandomierzu
3. Witold Stefaniak, radny Rady Powiatu Sandomierskiego, prezes Grupy Producenckiej „Złoty Sad”
4. Stanisław Baska, radny Rady Gminy Samborzec, Prezes Fundacji Fundusz Lokalny SMK, przedsiębiorca.
Program Stypendiów Pomostowych jest Programem zainicjowanym przez Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności (www.pafw.pl). Realizatorem krajowym jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości (http://www.fep.lodz.pl/), współpracująca m.in. z lokalnymi organizacjami stypendialnymi.

W imieniu stypendystów jeszcze raz dziękujemy.

Zarząd Fundacji FFL SMK