Dzieje się! Działaj Lokalnie w gminie Pysznica

opublikowano w: Aktualności | 0

W gminie Pysznica realizowany jest projekt pn. „W Krzakach też może być bezpiecznie” w ramach programu Działaj Lokalnie. Realizatorem obszernych działań jest OSP Studzieniec, założenia projektu to działania edukacyjne, prewencyjne i profilaktyczne mające na celu poprawić bezpieczeństwo mieszkańców sołectwa Krzaki – Słomiana. Odniorcami projektu są głównie dzieci i młodzież, które szkolą się z zakresu pierwszej pomocy, ruchu drogowego oraz bezpieczeństwie pożarowym. Projekt zakłada również promocję zdrowego trybu życia poprzez upowszechnianie zdrowej żywności wśród młodzieży.

Działania są prężnie promowane przez realizatorów projektu, notatki możemy znaleźć na wielu portalach lokalnych. Tak więc, co piszą inni o projekcie…:

Na stronie szkoły w Krzakach znajdziemy artykuł pt.: „Zabawa w gotowanie” , „Bezpieczeństwo dobrem wspólnym” oraz „Puk, puk! Co słychać w straży pożarnej?” . Informacje o projekcie wraz z relacją foto znajdziemy na stronie tarnobrzeskiego WORD’u, który został zaangażowany w szkolenie młodzieży z zasad ruchu drogowego – tytuł artykułu to „Szkolenie BRD w szkole w Krzakach„. Promocja projektu dotarła również na stronę Gminy Pysznica, tam również zapraszamy do artykułów: „Zabawa w gotowanie w Publicznej Szkole Podstawowej w Krzakach” oraz „Bezpieczeństwo dobrem wspólnym”Bezpieczeństwo dobrem wspólnym”.

Gratulujemy promocji swoich działań, oby tak dalej!

Podziel się informacją za pomocą: