DAMNASPORT.PL – CAŁA POLSKA WSPIERA SPORTOWCÓW!

opublikowano w: Aktualności | 0

Wystartowała platforma DamNaSport.pl – pierwsza w Polsce platforma crowdfundingowa stworzona z myślą o młodych, zdolnych sportowcach, którzy z różnych przyczyn mają trudny start. Wspólnie odkrywamy lokalne talenty, pomagamy im pokonywać bariery i osiągać sportowe sukcesy.

Niemal w każdej polskiej miejscowości spotkać można sportowców z pasją, którzy wykazują się dużą determinacją i odwagą w dążeniu do celu. Wytrwałość, motywacja, zdrowy tryb życia – ich postawa może być inspiracją dla wielu. Każdy z nich to kandydat na mistrza sportu, który dzięki DamNaSport.pl i wsparciu ze strony społeczności ma szansę pokonać wszelkie bariery i osiągnąć sportowy sukces.

DamNaSport.pl to platforma crowdfundingowa, poprzez którą sportowcy mogą zorganizować zbiórkę pieniędzy na cele związane z rozwojem ich kariery sportowej – np. na zakup sprzętu sportowego, czy wyjazd na zawody. Istotą crowdfundingu jest angażowanie społeczności – zachęcanie dużej grupy osób do wspierania celu poprzez wpłacanie nań niewielki kwot. W zamian
za udzieloną pomoc wspierający otrzymują drobne upominki oraz są na bieżąco informowani o tym, w jaki sposób ich pieniądze zostały spożytkowane. Czują tym samym, że sukces sportowca to pośrednio również ich sukces. Sportowcy z kolei, oprócz wsparcia materialnego, zyskują grono zaangażowanych fanów, stale zagrzewających ich do zdrowej sportowej rywalizacji. Obie strony wygrywają!

Wejdź na https://damnasport.pl/ i poznaj przyszłych Mistrzów i Mistrzynie Sportu!

***

„Pomagamy sportowcom, którzy mają trudny start, aby uwierzyli w siebie, wygrali i mogli spełniać marzenia”

Platforma DamNaSport.pl powstaje w ramach Funduszu Natalii Partyki – programu społecznego, który został powołany, aby wypełnić ogromną lukę w zakresie wspierania sportowców z małych miejscowości. Szczególnie tych, którzy mimo trudnego startu wykazują się niezłomnością i odwagą w dążeniu do celu, osiągają pierwsze sukcesy i potrzebne jest im wsparcie, aby mogli zrobić następny krok. W ramach Funduszu 12 zdolnym sportowcom przyznano stypendia w łącznej kwocie 150 tys. zł.

Więcej informacji o funduszu: http://www.fundusznataliipartyki.pl/

Podziel się informacją za pomocą: