S A N D O M I E R S K I E     W I A N K I      F L I S A C K I E

Bilet na powrót

To bon o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakupy zrealizowane w instytucjach i firmach biorących udział w organizacji wydarzenia. Nagrodzony uczestnik może zrealizować „bilet na powrót” zgodnie z Regulaminem konkursów organizowanych w ramach „Sandomierskich Wianków Flisackich.

Zasady udziału w akcji

REGULAMIN

WYSOKOŚĆ WKŁADU WŁASNEGO WYNOSI: ......

Lista instytucji i firm biorących udział w akcji "bilet na powrót"

Gościniec Koćmierzów

Noclegi, Spotkania, Szkolenia

Gościniec Koćmierzów położony jest niecałe 3 km od centrum Sandomierza. Naszym Gościom oferujemy noclegi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz w dwupokojowych apartamentach rodzinnych (3-5-osobowych). Organizujemy spotkania okolicznościowe oraz pobyty dla grup zorganizowanych. Na życzenie Gości przygotowujemy śniadania, obiady i kolacje. Umożliwiamy degustację i zakup produktów lokalnych, które wchodzą w skład menu naszej kuchni. Dysponujemy klimatyzowaną 60-osobową salą szkoleniowo-konferencyjną. Na naszych Gości czeka wiele atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Są to m.in.: tradycyjna wiślana łódka pychówka, wypożyczalnia rowerów, sala fitness, mini-biblioteka, altana z grillem i piecem do wypieku chleba, sala bilardowa, boisko do gry w piłkę nożną i siatkową. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla sympatyków Gościńca, m.in. „bilet na powrót” i „pocztówka dla znajomych”, czy „pamiątka do biblioteczki”.

Więcej informacji: www.goscinieckocmierzow.pl

Sandomierskie Centrum Kultury

Sandomierskie Centrum Kultury prowadzi wszechstronną działalność mającą na celu tworzenie i upowszechnianie dóbr kultury oraz promocję sztuki, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem lokalnej społeczności. Do podstawowych zadań Sandomierskiego  Centrum Kultury należą m.in.:

  • rozpoznawanie, rozbudzanie i zaspokajanie zainteresowań i potrzeb kulturalnych;
  • przygotowanie do odbioru i tworzenia wartości kulturalnych;
  • kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w kulturze.

Sandomierskie Centrum Kultury realizuje zadania w dziedzinie wychowania, edukacji, upowszechniania i promowania kultury, rozwijania i zaspokajania potrzeb kulturalnych społeczeństwa w celu wzbogacania osobowości, kształtowania moralnych i patriotycznych postaw obywateli, kształtowania stosunków współżycia społecznego  oraz rozwijania kultury życia codziennego i wypoczynku.

W ramach „biletu na powrót” można skorzystać z oferty SCK, w tym: wejście na Bramę Opatowską, zwiedzanie sandomierskich podziemi czy skorzystanie z niezwykłego Kina Starówka.

Więcej: www.esceka.pl

Napędzani Wisłą

Partnerstwo „Napędzani Wisłą” to:

Miejsce - nasze małe i większe ojczyzny, to miejsca które nam są bliskie i ważne. To nasze światy, pełne historii, pełne pamięci.

Pamięć - świadomość, kto i co nas kształtowało, czyniło tym kim jesteśmy. To historia z którą się utożsamiamy

Tożsamość - więź, która z luźnych jednostek czyni nas społecznością o mocnych korzeniach, z poczuciem wartości i godności - silnych kulturą i przynależnością do czegoś większego

Więcej informacji: www.napedzani-wisla.pl

Dwór na Wichrowym Wzgórzu

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, to położony w samym sercu „Sandomierskiej Toskanii", urokliwy, rodzinny pensjonat, który po blisko 6 letnim okresie remontu i odbudowy w sierpniu 2012 roku otworzył swoje wrota dla ludzi kochających klimat, piękno, kulturę i historię.

Do dyspozycji gości oddaliśmy 11 pokoi ( w tym dwa studia – 2 pokojowe, rodzinne komnaty), salę restauracyjną, obrazową, oranżerię, salę myśliwską i duży, piękny, zadaszony taras.
Całość posesji zlokalizowana jest na ponad 1,5 ha działce, otoczona, pięknym ogrodem z częściowo zachowanym, podworskim starodrzewem.

Urokliwe otoczenie, pieczołowicie odrestaurowany XIX wieczny dwór, wszechobecny duch historii i kultury ( organizujemy mnóstwo wydarzeń kulturalnych – konkursy poetyckie, spotkania autorskie, koncerty, plenery malarskie i wernisaże), to wszystko sprawia, że organizowane u nas, ważne dla was, wydarzenia rodzinne: wesela, chrzciny, komunie i inne okolicznościowe przyjęcia, nabierają innego wymiaru, przeżywacie je jeszcze bardziej rodzinnie, ciepło i serdecznie, a nasza staropolska kuchnia i sarmacka gościnność są kwintesencją i dopełnieniem uroku miejsca i danego wam w nim czasu.

Jeżeli prowadzicie firmy, zarządzacie nimi, pragniecie zorganizować szkolenie, spotkanie integracyjne, konferencję – zapraszamy do nas, posiadamy 31 miejsc noclegowych, salę konferencyjną i mnóstwo atrakcji, które uprzyjemnią wam pobyt wśród dobrych wiatrów Wichrowego Wzgórza.

Więcej informacji: www.dwor-wichrowewzgorze.pl