Ankieta nt. Dworu w Kotowej Woli

Kilka słów wstępu. 30 grudnia 2019 r. Fundacja Fundusz Lokalny SMK stając się właścicielem Dworu Kotowa Wola przejęła odpowiedzialność za ponad 200-letni zabytek. Zaczęliśmy od planowania działań. Trwają też prace budowlane.

Dołączają do nas coraz to nowi darczyńcy, sponsorzy, ludzie pełni energii. Pragniemy, aby w tym obiekcie powstał fundacyjny Ośrodek Dziedzictwa Lokalnego: miejsce pamięci, historii i tożsamości lokalnej. Dwór tworzymy z myślą o mieszkańcach i dla mieszkańców.

Dla nas to wymagające zadanie, które bez wsparcia społeczności mieszkańców Kotowej Woli i Gminy Zaleszany będzie nie lada wyzwaniem.

Dlatego prosimy Państwa o uzupełnienie ankiety. Pragniemy poznać Państwa oczekiwania wobec Dworu w Kotowej Woli, aby ukierunkować działania i prace na lokalne potrzeby.

Z góry dziękujemy za pomoc i wypełnienie ankiety!

ANKIETA NT. DWORU KOTOWA WOLA – OTWÓRZ