14 edycja Programu Stypendiów Pomostowych oficjalnie uruchomiona

25 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali Stypendialnej realizowanej przez Polsko – Amerykańska Fundację Wolności i Fundacje Edukacyjna Przedsiębiorczości (operator PSP).   Okazja dla Gali było wręczenie przedstawicielom grup stypendystów dyplomów uzyskania stypendiów na I rok studiów (stypensdia pomostowe), II rok (program „Prymus”), stypendia doktoranckie i inne stypendia jakie zdolni młodzi mogą uzyskać współpracując z instytucjami wspierającymi i prowadzącymi programy stypendialne.

Dla nas szczególnego znaczenia miał fakt, iż wśród wyróżnionych była nasza stypendystka Paulina Dubiel z Klimontowa, która jako jedna z 12 osób otrzymała w tym roku stypendium pomostowe. Z perspektyw 4 lat fundacji jest to już 34 stypendium a włączając aktywność SMK „Wolni od Uzależnień” to już blisko 200 stypendiów udzielonych we współpracy z FEP Łódź ale też naszych gminnych grup sponsorskich.

Więcej o Gali: