Zbieraj się na 1%

Rok 2017 już prawie za nami. Czas planować działania na 2018. My zaczynamy od kampanii 1%. W tym roku zbieramy jak zwykle na stypendia dla młodych zdolnych ale również na wydarzenia związane z Wisła i rocznica 100-lecia Niepodległej. Zapraszamy wszystkich aby swój 1% od podatku PIT przekazać na nasze cele.

Nasz KRS to: 0000 402 564.

Kto chce wesprzeć młodych zdolnych niech w swój PIT wpisze „1% dla młodych zdolnych”. Wszystkie inne wpłaty zostaną pożytecznie wykorzystane dla naszej Wisły, która nierozerwalnie zawsze towarzyszy naszej Niepodległej.

Ale to nie cała nasza propozycja. Zapraszamy do zbierania środków z odpisów podatku PIT na swoje cele. Nie trzeba być organizacja OPP. Można nawet jako osoba fizyczna zbierać na cele społecznie pożyteczne. Wystarczy dołączyć do naszej Fundacyjnej Grupy OPP i wyznaczyć sobie swój własny cel zbiórki 1%. Szczegóły w załącznikach.

Zapraszam
Stanisław Baska