Zapraszamy eko-pasjonatów – konkurs

Fundacja Fundusz Lokalny SMK zaprasza lokalne instytucje (szkoły, ośrodki kultury, etc) oraz organizacje (stowarzyszenia, fundacje) do współpracy przy organizacji 3 Wyprawy Wiślanej 2018 (WW2018). Nie czekaj – już dziś można zgłaszać młode osoby w  wieku 13-25 lat do udziału w przyszłorocznej wyprawie. Fundacja i partnerzy inicjatywy „Napędzani Wisłą” ufundują koszt wyprawy dla 3 młodych osób, które:

1. wykażą się swoimi pasjami ekologicznymi, np. działają w organizacjach przyjaznych dla środowiska, osiągnęli sukcesy na konkursach czy olimpiadach przyrodniczych, ekologicznych, etc;
  2. mieszkają na terenie powiatu sandomierskiego, tarnobrzeskiego lub stalowowolskiego i są uczniami lub studentami;
  3. mają rekomendację od min 1 instytucji lub organizacji o współpracy z nimi w zakresie objętym konkursem.

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem ponieważ nabór zamykamy na 20 osobach spośród których  na podstawie rozmów o WW2018 i zgłoszenia wyłonimy 3 osoby które wezmą udział w wyprawie wiślanej. Zgłoszenia należy przekazać  pocztą mailową: fundacjasmk@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy podać dane kontaktowe oraz informacje zawarte w punktach 1-3 zaproszenia.

Opracował
Stanisław Baska