Wyniki oceny formalnej RKG RÓWNAĆ SZANSE 2019

W październiku zakończyliśmy nabór wniosków w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse 2019.

Decyzją Komisji Ekspertów dofinansowano 30 projekty z 4 województw.

Dla uzyskania informacji o dotacjach przyznanych w danym województwie należy kliknąć nazwę województwa poniżej. Po kliknięciu otworzy się strona, na której zamieszczona jest tabela z listą laureatów z danego województwa. Wszystkie tabele w poszczególnych województwach są uporządkowane alfabetycznie po nazwach miejscowości.

lubelskie
małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy otrzymania dotacji!

Przedstawicieli organizacji i instytucji, które otrzymały dotacje, prosimy o zapoznanie się z informacją dla koordynatorów projektów. Wszystkie informacje dostępne na stronie rownacszanse.pl

Organizacje, które nie otrzymały dotacji w Regionalnym Konkursie Grantowym mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat swojej aplikacji kontaktując się z nami:

Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Adres e-mailowy: fundacjasmk@gmail.com