WYGRAJ 1000 ZŁOTYCH NA INICJATYWĘ MŁODZIEŻOWĄ

Fundacja Fundusz Lokalny SMK zaprasza zaleszańskie instytucje (szkoły i samorządy uczniowskie, ośrodki kultury, biblioteki, organizacje społeczne) oraz liderów (radni, sołtysi, liderzy młodzieżowi) do działu w konkursie „Wygraj w tysiąca”.

W tegorocznym konkursie dla młodzieży (13-25 lat) czekają:

1. mini dotacje w wysokości 1000 PLN na zrealizowanie inicjatywy młodzieżowej lub doposażenie klubu młodzieżowego (miejsca spotkań);
  2. spotkania prowadzone metodą debat oxfordzkich połączone z warsztatami komunikacji i retoryki;
  3. szkolenie dla animatorów młodzieżowych z zakresu pracy animacyjnej z młodzieżą;
  4. stypendium dla „Młodzieżowego Wolontariusza Gminy Zaleszany”.

Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w grudniowym podsumowaniu projektu, które przybierze formę Gali Stypendialnej. W czasie Gali zostaną wręczone dyplomy dla stypendystów Fundacji, zostanie rozegrana finałowa debaty oxfordzka oraz rozstrzygnięty zostanie konkurs na „Młodzieżowego Wolontariusza Gminy Zaleszany”.

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Fundacji „Młodzi gniewni dla nas pewni” którego partnerem jest Samorząd Gminy Zaleszany i jest współfinansowane przez Gminę Zaleszany w ramach umowy dotacji Nr 128/2017.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2017 r. Ewentualne pytania prosimy adresować na adres mailowy: fundacjasmk@gmail.com