Wsparcie ze strony Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce

Akademia Rozwoju Filantropi w Polsce nie pozostawiła w trudnych sytuacjach finansowych (związanych z epidemią COVID-19) swoich Ośrodków Działaj Lokalnie. Nasza fundacja również otrzymała wsparcie finansowe i to niemałe – 7000 zł. Za co serdecznie dziękujemy ARF!

Celem Funduszu jest wsparcie ODL w przetrwaniu czasu epidemii i dostosowaniu działań do nowych warunków. Fundusz umożliwia przestawienie się na nowe formy działania. Może być okazją do autorefleksji, zastanowienia się jak organizacja może działać po okresie kryzysu epidemiologicznego.

Nasza fundacja środki te wykorzysta na kontynuację rozpoczętych prac promocyjnych związanych z odnową Dworku w Kotowej Woli oraz sprzęt do pracy zdalnej. Pomoc finansowa przyda się również na bieżące koszty czy dodatkowe wsparcie dla naszych Seniorów.